top of page

Mega fajna luźna atmosfera podczas sesji co pozwala swobodnie czuć się w tej nietypowej roli "modelki". Wspaniała przygoda a zdjęcia pamiątką. Dziękuje i gorąco polecam!

Agnieszka B

Profesjonalne podejście do klienta zależnie od potrzeb i wtopienia sesji w klimaty otoczenia przyrody czy martwej natury.Polecam Foto Walerczuk na każdą okazję i pory roku 

Elżbieta M

Waldemar to profesjonalista w każdym calu, a Jego zdjęcia bronią się same. Niczego nie trzeba dopowiadać-wystarczy po prostu obejrzeć, aby się zachwycić. Współpraca z Nim to czysta przyjemność, bez zbędnych formalności, prosto i do rzeczy, co w tym zwariowanym świecie ma swoje niewątpliwe atuty. Przeprowadziliśmy wspólnie wesołą sesję rodzinną i efekty powaliły nas na kolana. Jeszcze raz ogromnie dziękujemy za wspaniałą pamiątkę i mnóstwo niezapomnianych emocji, towarzyszących oglądaniu przecudnych zdjęć! Serdecznie polecam, aby uwieczniać każdą chwilę w swoim życiu.

Ada Z

W pełni profesjonalne podejście. Fantastyczna atmosfera podczas sesji, oraz pomysłowe podpowiedzi fotografa całkowicie eliminują poczucia drętwego pozowania do zdjęć. Ujęcia są bardzo naturalne i oryginalne. Efekt WOW gwarantowany - szczerze polecam!

Marta H

Waldek jest wspaniałym profesjonalistą. Byłem świadkiem jak robił zdjęcia motocyklistom podczas treningów. Waldek wziął sprzęt, zniknął nam z oczu na 2 godziny i wrócił z tak kozackimi fotkami, że nie mogliśmy uwierzyć że patrzyliśmy przecież wszyscy na to samo. Super wyczucie, kadrowanie, uchwycenie momentów.

Bartłomiej P

Zdjęcia piękne, uchwycone szczegóły i głębia. Perfekcyjne podejście do pracy, bardzo dobra współpraca. Polecam w 100%.

Siedlisko S

Polecam zdjęcia Pana Waldemara są naprawdę piękne! Mieliśmy okazję skorzystać ze sesji rodzinnej cudowna atmosfera i pamiątka na zawsze. Polecam!

Mateusz N

Zawsze uśmiechnięty, miły i sympatyczny. Zdjęcia są które robi są wspaniałe, że zawsze mam problem z wyborem i zawsze biorę więcej niż zakładałam, ale naprawdę warto. Wszystkim polecam, współpraca wspaniała, zawsze spełniająca oczekiwania.

Ewa B

Pełen profesjonalizm, sesja zdjęciowa przebiegła sprawnie i relatywnie szybko. Gość zna się na swojej robicie, a sprzęt ma taki, że głowa mała. Polecam.

Przemysław M

Współpraca z p. Waldemarem to pełen profesjonalizm, ale także dobra zabawa. Każdy kadr wspaniale oddaje wszelkie emocje, które towarzyszyły mi podczas sesji. Z całego serca polecam.

Ewa K

Pełen profesjonalizm, mega zdjęcia, super atmosfera podczas sesji. Polecam całym sercem.

Ewelina C

bottom of page